ul. Pocztowa 15,
88-400 Żnin

O nas

Rozstrzygnięcie XIV Powiatowego Konkursu „Pałucka Szopka Bożonarodzeniowa"

7 grudnia 2018 r. w Żnińskim Domu Kultury odbyło się podsumowanie XIV Powiatowego Konkursu „Pałucka Szopka Bożonarodzeniowa”. Do konkursu zgłoszono 59 Szopek Bożonarodzeniowych.  

Jury konkursu obradowało w składzie:

  1. Grażyna Jarmużkiewicz
  2. Elżbieta Piechowiak
  3. Andrzej Łuczak

Jury po obejrzeniu wszystkich Szopek Bożonarodzeniowych przyznało :

W kategorii rodziny z dziećmi do lat 8:

Wyróżnienie- Zofia Nowak Agnieszka Nowak

Wyróżnienie- Maja Wiśniewska (SP 2 w Barcinie)

Wyróżnienie- Iga Jegliczka

Wyróżnienie- Wiktoria Rynkowska, Jakub Rynkowski (SP w Ojrzanowie)

Wyróżnienie- Nadia Gawrońska ( SP Lubostroń, Filia w Ojrzanowie)

Wyróżnienie- Nicola Skibińska

Wyróżnienie- Julia Hamot (SP Mamlicz)

Wyróżnienie- Karolina Madalińska (SP Mamlicz)

Wyróżnienie- Antoni, Karolina Grądziel (SP Mamlicz)

Wyróżnienie- Maja Andler, Anna Buzalska (SP Mamlicz)

Wyróżnienie- Martyna Wyka Marlena Wyka (SP Mamlicz)

Wyróżnienie- Nicola Rucińska, Mirosław Mikołajczak (SP Mamlicz)

Wyróżnienie- Julia Kwiatkowska, Michał Kwiatkowski (SP Mamlicz)

Wyróżnienie- Iga Koszucka Jędrzej Koszucki, Michał Koszucki (SP Mamlicz)

Wyróżnienie- Zuzanna Małkowicz, Waldemar Małkowicz (SP Mamlicz)

Wyróżnienie- Wojciech Umiński (SP Mamlicz)

Wyróżnienie- Mariusz Gęca, Ewelina Gęca, Krzystof Gęca

III Nagroda- Julian Pawełczak Ewelina Pawełczak, Piotr Pawełczak

III Nagroda – Miłosz Olejnik-

III Nagroda- Justyna Walczak

II Nagroda- Nadia Suszek

II Nagroda- Marcel Cięgotura

I Nagroda- Dominik Szachcikowski, Alicja Szachcikowska, Mieczysław Szachcikowski

I Nagroda- Liliana Koczorowska

I Nagroda- Eliza Pochylska, Juliusz Pochylski, Szczepan Pochylski

w kategorii dzieci 9-12 lat

Wyróżnienie- Iza Boroch

Wyróżnienie- Maciej Jakubowski (ZS w Barcinie)

Wyróżnienie- Nicola Błaszak

Wyróżnienie- Marcel Wojciechowski (SP 2 w Barcinie)

Wyróżnienie- Amelia Kawka

Wyróżnienie- Wojciech Szmańkowski

Wyróżnienie- Karina Gawrońska (SP Lubostroń, Filia w Ojrzanowie)

Wyróżnienie- Amelia Barth ( SP Lubostroń, Filia w Ojrzanowie)

Wyróżnienie-Szymon Umiński (SP Mamlicz)

Wyróżnienie- Milena Wolska

Wyróżnienie- Karolina Tucholska

III Nagroda- Patrycja Sosnowska

III Nagroda- Hubert Ziętek

II Nagroda- Marta Figiel

II Nagroda-  Oliwia Walczak (SP1 Żnin)

I Nagroda- Nicola Balcerzak ( SP Lubostroń, Filia w Ojrzanowie)

I Nagroda-  Michalina Hamot  (SP Mamlicz)

w kategorii młodzież 13-16 lat

Wyróżnienie- Agata Witkowska (ZS w Barcinie)

Wyróżnienie- Daria Szefer (ZS w Barcinie)

Wyróżnienie- Oliwia Pawlak

Wyróżnienie- Michał Szmańkowski

Wyróżnienie- Krystian Nowicki

Wyróżnienie- Hanna Muzykiewicz (SP 5 w Żninie)

Wyróżnienie- Mikołaj Plewka

I Nagroda-  Patrycja Gadzińska

I Nagroda- Alicja Piskulska

w kategorii Pracownie Rzeźby:

Nagroda- Helena Kłoniecka- Pałucka Pracownia Rzeźby ŻDK w Żninie

Nagroda- Marian Kubiak- Pałucka Pracownia Rzeźby ŻDK w Żninie

Nagroda- Marcin Leśniewski- Pałucka Pracownia Rzeźby ŻDK w Żninie

Nagroda- Jakub Ulandowski- Pałucka Pracownia Rzeźby ŻDK w Żninie

Nagroda- Wiktor Wojciechowski- Pracownia Rzeźby MDK w Barcinie

w kategorii młodzieży od lat 17 i dorosłych:

I Nagroda- Patrycja Szlachcikowska

w kategorii grupowej:

Wyróżnienie- Julia Ostrowska, Martyna Nowak (ZS w Barcinie)

Wyróżnienie- Gracjan, Jagoda Pawlak

RODO i cookies