Eliminacje powiatowe 25. Kujawsko- Pomorskiego Festiwalu Piosenki „AWANS- 2019”

W piątek 22 marca 2019 r. o godz. 10.00 w Żnińskim Domu Kultury odbędą się eliminacje powiatowe 25. Kujawsko- Pomorskiego Festiwalu Piosenki „AWANS-2019”. Organizatorem Festiwalu jest Kujawsko- Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, Żniński Dom Kultury w Żninie oraz ośrodki kultury na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Celem Festiwalu jest prezentacja dorobku artystycznego solistów i dziecięcych zespołów wokalnych, promocja dziecięcej twórczości muzycznej, wyłonienie utalentowanych wykonawców przez stworzenie możliwości wszechstronnego prezentowania ich uzdolnień oraz pomoc w podnoszeniu umiejętności i kwalifikacji artystycznych. W konkursie mogą wziąć udział soliści, duety i zespoły wokalne. Uczestnicy występują w trzech grupach wiekowych:

- 7-9 lat

- 10-13 lat

- 14-16 lat

Finał z udziałem laureatów eliminacji powiatowych z terenu całego województwa odbędzie się 13 kwietnia 2019 r. w Żnińskim Domu Kultury.