UWAGA!!! PUBLIKUJEMY WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO pt. "WOLNOŚĆ- tak to rozumiem"

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „WOLNOŚC- tak to rozumiem”

Organizatorem konkursu jest Żniński Dom Kultury, a jego celem było pobudzenie kreatywności i wyobraźni dzieci, młodzieży i dorosłych oraz kształtowania ich postaw patriotycznych. Do udziału w konkursie zaprosiliśmy dzieci i młodzież oraz dorosłych z Gminy Żnin. Uczestnicy startowali w pięciu kategoriach wiekowych i mieli za zadanie przedstawienie w formie plastycznej, swojego wyobrażenia pojęcia „wolność”, które było inspiracją dla wielu artystów na przestrzeni wieków.

8 grudnia 2020 r. w Żnińskim Domu Kultury odbyły się obrady jury konkursu plastycznego „WOLNOŚC- tak to rozumiem”. Do konkursu zgłoszono 10 prac.

Jury po obejrzeniu wszystkich prac przyznało :

W kategorii dzieci z klas I-III SP
III Nagroda- Michał Sadowski
III Nagroda –Katarzyna Sadowska
III Nagroda- Eliza Krysztofiak
II Nagroda- Lena Pejka
I Nagroda- Franciszek Katafiasz

w kategorii dzieci z klas IV-VI SP
III Nagroda- Zuzanna Pejka
II Nagroda- Aleksandra Sadowska
I Nagroda- Justyna Walczak

w kategorii młodzież z klas VII-VIII
Nagroda- Oliwia Walczak

w kategorii młodzieży szkół ponadpodstawowych i dorosłych
Nagroda- Justyna Kwasek

Ze względu na stan epidemii nie odbył się wernisaż połączony z wręczeniem nagród, które można odbierać w Żnińskim Domu Kultury po kontakcie telefonicznym pod nr tel. 52 30 20 517 od poniedziałku 14 grudnia.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy!!!