Zapytanie ofertowe .

Zapytanie ofertowe w zakresie obsługi gastronomicznej Dożynek gminnych Jadownikach  Rycerskich dnia 3 września 2022 R.

Poniżej treść zapytania ofertowego oraz formularz ofertowy. Dokumenty dostępne w siedzibie Żnińskiego Domu Kultury w wersji papierowej.

Twórczo i przygodowo w Letnim Ogrodzie Zabaw ŻDK

Żniński Dom Kultury zaprasza do udziału w zajęciach organizowanych w ramach Letniego Ogrodu Zabaw ŻDK.

Już we wtorek 25 sierpnia o godz. 11.00 i 13.00 ZAJĘCIA CERAMICZNE pt. „Od wałeczka do garneczka” w Żnińskim Domu Kultury dla dzieci od 7 lat.

W czwartek 27 sierpnia o godz. 11.00 i 13.00 PRZYGODOWE ZAKOŃCZENIE WAKACJI – gra terenowa dla dzieci od 8 lat. Zbiórka w Żnińskim Domu Kultury.

Na zajęcia organizowane w ramach Letniego Ogrodu Zabaw obowiązują wcześniejsze zapisy w ŻDK (poniedziałek-piętek, godz. 8.00-16.00), liczba miejsc jest ograniczona, zajęcia będą odbywać się w małych grupach.

Rodzic lub opiekun zobowiązany jest do osobistego zapisania dziecka na zajęcia, wypełnienie deklaracji do udziału w zajęciach w ŻDK oraz zapoznania się z procedurą bezpieczeństwa i zasad funkcjonowania ŻDK w czasie pandemii COVID-19. Wszystkie dokumenty dostępne są na www.zninskidomkultury.pl

Muzyczno- magiczny tydzień w Letnim Ogrodzie Zabaw ŻDK!

Już we wtorek 11 sierpnia o godz. 11.00 (grupa wiekowa 4-7 lat) i 13.00 (grupa wiekowa od 8 lat) zajęcia zatytułowane MUZYCZNE WARSZTATY FOLKOWE pt. „Muzyczna podróż- JAMAJKA”, które poprowadzą muzycy zespołu DUBSKA: Diana Rusinek, Dymitr Czabański , Krzysztof Błaszczak i Jarosław Hejmann. Zajęcia odbędą się w Żnińskim Domu Kultury.

W czwartek 13 sierpnia o godz. 11.00 w Parku nad Jeziorem Żnińskim Małym  POKAZ ILUZJI z Magikiem Jakubem Walkowiakiem.

Wstęp wolny.

Tanecznie i twórczo w Letnim Ogrodzie Zabaw ŻDK

Już we wtorek 18 sierpnia o godz. 11.00 (grupa wiekowa 4-6 lat) i 13.00 (grupa wiekowa 7-12 lat) ZAJĘCIA TANECZNE Z ELEMENTAMI JOGI w Żnińskim Domu Kultury.

W czwartek 20 sierpnia o godz. 11.00 i 13.30 zajęcia plastyczne dla dzieci od 8 lat pt. „LEŚNE OBRAZY”,  również w Żnińskim Domu Kultury.

Wybuchowo i kosmicznie w Letnim Ogrodzie Sztuki ŻDK!

Już we wtorek 4 sierpnia zajęcia plastyczne "Eksplodujące pudełka", a w czwartek 6 sierpnia Kino Sferyczne i kosmiczne warsztaty.

Obowiązują wcześniejsze zapisy w ŻDK (poniedziałek-piętek, godz. 8.00-16.00), liczba miejsc jest ograniczona, zajęcia będą odbywać się w małych grupach.