ul. Pocztowa 15,
88-400 Żnin

Aktualności

Walentynki w ŻDK- Koncert THE POSTMAN- Beatlesi z Polkowic

Szanowni Państwo,

z powodu żałoby narodowej, która rozpocznie się w nocy z czwartku na piątek i potrwa do soboty do godz. 19.00 koncert zespołu The Postman został przełożony na sobotę 23 lutego 2019 r. na godz. 17.00.

Bilety na koncert w cenie 20,00 zł dostępne są w sekretariacie ŻDK.

Zespół The Postman z Polkowic powstał w 1997r w Polkowicach. Założycielem i liderem jest Gracjan Machnicki, wielbiciel oraz wielki fan Beatlesów i muzyki z tamtego okresu. Zespół zagrał od tego czasu ponad 1000 koncertów w Polsce, Anglii i w Niemczech. Swoją energią i charyzmą na scenie podbija każdą publiczność. Tutaj każdy szczegół jest perfekcyjnie dopracowany pod względem wizualnym i muzycznym. Garnitury szyte na miarę w dwóch wersjach: szare (model „A hard day's night”) i czarne (model „Ed Sullivan”). Buty prosto z Liverpoolu, gitary, wzmacniacze i perkusja takie na jakich grała wielka czwórka. I to wszystko na żywo!

The Postman z Polkowic występował w takich programach jak: "Mam talent”- druga edycja, Droga do gwiazd, Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata, Dzień dobry TVN. Zajmował trzy razy 1 miejsce w ogólnopolskim przeglądzie utworów Beatlesów w Dzierżoniowie. Wystąpił gościnnie w słynnym Estrel Hotel w Berlinie na festiwalu Beatlesowskim gdzie zdobył pełne uznanie publiczności. Uwieńczeniem były koncerty w Liverpoolu w marcu 2010r., gdzie jury przyznało nagrodę zespołowi The Postman z Polkowic za najlepszy kontakt i show na scenie!  

W programie koncertu usłyszymy utwory z repertuaru Beatlesów i przeboje polskiego bigbitu.

Koncert  odbędzie się w sali widowiskowej Żnińskiego Domu Kultury 15 lutego 2019r. o godzinie 18.00. Bilety w cenie 20 zł dostępne są w sekretariacie ŻDK.

RODO i cookies