Newsletter ŻDK

Eliminacje powiatowe Turnieju Słowa dla uczniów klas I-III Szkół Podstawowych

Eliminacje powiatowe Turnieju Słowa „Słowo źródłem inspiracji” dla uczniów klas I-III szkół podstawowych odbyły się 17 marca 2017 roku w Żnińskim Domu Kultury o godz. 10.00.

W przesłuchaniu uczestniczyło 40 uczniów, reprezentujących następujące szkoły:

  1. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Śniadeckiego w Żninie
  2. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Brzechwy w Barcinie
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Wlkp. w Żninie
  4. Szkoła Podstawowa im. Kl. Janickiego w Januszkowie
  5. Szkoła Podstawowa im. Wiceadmirała Józefa Unruga w Laskach Wielkich
  6. „Trójka” Zespół Szkół Społecznych im. Armii Krajowej w Żninie
  7. Szkoła Podstawowa w Słębowie
  8. Szkoła Podstawowa w Słębowie, filia w Cerekwicy
  9. Szkoła Podstawowa w Ojrzanowie

Jury eliminacji powiatowych obradowało w składzie:

  1. Barbara Sobotka (Kujawsko- Pomorskie Centrum Kultury Bydgoszczy)
  2. Krystyna Jarzębowska
  3. Jolanta Dobaczewska

Jury po wysłuchaniu wszystkich wykonawców przyznało:

  1. w kategorii klas I:

I miejsce- Marcelina Musielska- Szkoła Podstawowa w Laskach Wielkich

II miejsce- Amelia Bolińska- Szkoła Podstawowa nr 2 w Barcinie

Wyróżnienie- Krzysztof Trafalski- Szkoła Podstawowa w Januszkowie

Wyróżnienie- Weronika Łochowicz- Szkoła Podstawowa nr 1 w Żninie

  1. w kategorii klas II

I miejsce- Hanna Piasecka- Szkoła Podstawowa nr 1 w Żninie

II miejsce- Adam Siwak- Szkoła Podstawowa nr 2 w Żninie

II miejsce- Marianna Jułga-Szkoła Podstawowa nr 1 w Żninie

III miejsce- Gabriela Kaniuka- Szkoła Podstawowa nr 2 w Barcinie

Wyróżnienie- Jędrzej Zieliński- Szkoła Podstawowa nr 2 w Barcinie

Wyróżnienie- Łucja Kozłowska- Szkoła Podstawowa w Ojrzanowie

  1. w kategorii klas III

I miejsce- Filip Niemkiewicz- Szkoła Podstawowa nr 2 w Żninie

II miejsce- Julia Łaniecka- Szkoła Podstawowa nr 2 w Żninie

III miejsce- Kaja Lisiecka- Szkoła Podstawowa nr 1 w Żninie

Wyróżnienie- Franciszek Drzewiecki- Szkoła Podstawowa nr 2 w Barcinie

Wyróżnienie- Marta Tabaczyńska- Szkoła Podstawowa nr 2 w Barcinie

Wyróżnienie- Natalia Rochowiak- Szkoła Podstawowa w Słębowie

Wyróżnienie- Natalia Ślęzak- Szkoła Podstawowa w Laskach Wielkich

 

Jury wytypowało do Finału Turnieju następujące osoby:

Marcelina Musielska- Szkoła Podstawowa w Laskach Wielkich

Hanna Piasecka- Szkoła Podstawowa nr 1 w Żninie

Filip Niemkiewicz- Szkoła Podstawowa nr 2 w Żninie

W/w wykonawcy wezmą udział w Finale Turnieju w czerwcu w Bydgoszczy

Nagrody dla laureatów ufundowali: Starostwo Powiatowe w Żninie, Firma MAPEI i Żniński Dom Kultury

PRZYDATNE LINKI

KONTAKT

Żniński Dom Kultury
Pocztowa 15
88-400 Żnin
Woj. Kujawsko-Pomorskie

Tel.: (52) 30-20-517
Faks: (52) 30-20-517

Tel. kom.: 784-985-444

E-mail: biuro@zninskidomkultury.pl

POLECAMY

 

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Scroll to top