Newsletter ŻDK

Eliminacje powiatowe Turnieju Słowa "Słowo źródłem inspiracji" dla klas IV-VI Szkół Podstawowych

Eliminacje Powiatowe Turnieju Słowa „SŁOWO ŹRÓDŁEM INSPIRACJI”  dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych. 

Eliminacje powiatowe Turnieju Słowa „Słowo źródłem inspiracji” dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych odbyły się 7 kwietnia 2017 roku w Żnińskim Domu Kultury o godz. 10.00.

W przesłuchaniu uczestniczyło 43 uczniów, reprezentujących następujące szkoły:

  1. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana śniadeckiego w Żninie
  2. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Brzechwy w Barcinie
  3. Szkoła Podstawowa im. Kl. Janickiego w Januszkowie
  4. Szkoła Podstawowa w Ojrzanowie
  5. Szkoła Podstawowa w Słębowie
  6. Szkoła Podstawowa im. Wiceadmirała Józefa Unruga w Laskach Wielkich
  7.  „Trójka” Społeczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Żninie
  8. Zespół Szkół w Łabiszynie
  9. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Janowcu Wlkp.
  10. Szkoła Podstawowa w Mamliczu

Jury eliminacji powiatowych obradowało w składzie:

  1. Barbara Sobotka (Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy)
  2. Jolanta Dobaczewska
  3. Krystyna Jarzębowska

Jury po wysłuchaniu wszystkich wykonawców przyznało:

  1. w kategorii klas IV:

I miejsce- Jakub Pik- Szkoła Podstawowa w Ojrzanowie

II miejsce- Anna Ratajczak- Szkoła Podstawowa w Mamliczu

III miejsce- Zuzanna Zielińska- Szkoła Podstawowa nr 2 w Żninie

Wyróżnienie- Wiktoria Czech- Szkoła Podstawowa w Ojrzanowie

Wyróżnienie- Matylda Brelińska- Szkoła Podstawowa nr 2 w Żninie

Wyróżnienie- Aleksandra Wielgórka- Szkoła Podstawowa w Mamliczu

  1. w kategorii klas V:

I miejsce- Wojciech Czekaj- Szkoła Podstawowa nr 2 w Żninie

II miejsce- Nikodem Rydlewski- Szkoła Podstawowa nr 2 w Barcinie

III miejsce- Antoni Kozłowski- Szkoła Podstawowa w Ojrzanowie

Wyróżnienie- Katarzyna Erdmann- Zespół Szkół Społecznych „Trójka” w Żninie

Wyróżnienie- Zuzanna Gwit- Szkoła Podstawowa w Januszkowie

Wyróżnienie- Monika Wilk- Zespół Szkół Społecznych „Trójka” w Żninie

  1. w kategorii klas VI:

I miejsce- Jakub Maciejewski- Szkoła Podstawowa w Januszkowie

II miejsce- Jędrzej Droszcz- Szkoła Podstawowa nr 2 w Żninie

II miejsce- Dawid Borkowski- Szkoła Podstawowa w Ojrzanowie

Wyróżnienie- Aleksandra Wykrętowicz- Szkoła Podstawowa w Laskach Wielkich

Wyróżnienie- Nina Ziemba- Szkoła Podstawowa w Januszkowie

Jury wytypowało do Finału Turnieju następujące osoby:

Jakub Pik- Szkoła Podstawowa w Ojrzanowie

 Anna Ratajczak- Szkoła Podstawowa w Mamliczu

Wojciech Czekaj- Szkoła Podstawowa nr 2 w Żninie

Nikodem Rydlewski- Szkoła Podstawowa nr 2 w Barcinie

Jakub Maciejewski- Szkołą Podstawowa w Januszkowie

Jędrzej Droszcz- Szkoła Podstawowa nr 2 w Żninie

Dawid Borkowski- Szkoła Podstawowa w Ojrzanowie

W/w wykonawcy wezmą udział w Finale Turnieju w Bydgoszczy w maju 2017 r.

Nagrody dla laureatów ufundowali: Starostwo Powiatowe w Żninie, Firma MAPEI i Żniński Dom Kultury

PRZYDATNE LINKI

KONTAKT

Żniński Dom Kultury
Pocztowa 15
88-400 Żnin
Woj. Kujawsko-Pomorskie

Tel.: (52) 30-20-517
Faks: (52) 30-20-517

Tel. kom.: 784-985-444

E-mail: biuro@zninskidomkultury.pl

POLECAMY

 

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Scroll to top